
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Type | Power Sourcing Equipment - PSE |
| Operating Supply Voltage | 48 V |
| Number of Channels | 8 |
| Standard | 802.3at |
| Internal Switch | No |
Stock: 6
Distributors
pcbx
Unit Price$5.58221
Ext.Price$5.58221
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $5.58221 | $5.58221 |
| 10 | $5.45472 | $54.54720 |
| 25 | $5.37104 | $134.27600 |
| 50 | $5.28864 | $264.43200 |
| 100 | $5.20745 | $520.74500 |
